Linki do spolszczeń, programów, gierMoje statystyki

Gry w które zagramy bezpośrednio w przeglądarce

Age of Crusaders
Age of Crusaders to polska strategiczna gra z elementami MMO z ładną grafiką(nie jest ani słodka ani "mroczna" - jest odpowiednia). Fabuła gry opowiada o latach wielkich wypraw krzyżowych. Pojawiając się w grze otrzymamy ruiny otoczone murem. Na miejscu tych ruin musimy postawić szereg budynków, które zapewnią dopływ surowców, a także pozwolą na rekrutacje wojska. Tak samo jak w większości gier strategicznych w Age of Crusaders możemy przeprowadzać badania, które będą usprawniały wiele aspektów funkcjonowania naszej osady czy też możemy walczyć z innymi graczami.
Licencja : Freeware
Anwar Fantasy
Anwar Fantasy to polska gra przeglądarkowa MMORPG. Jak sama nazwa delikatnie wskazuje, wszystko toczy się w klimacie fantastycznym. Wcielamy się w bohaterską postać, a celem gry jest zdobywanie szlachetnych tytułów, świadczących o naszych dokonaniach. czyli w skrócie wykonujemy zadania, walczymy i rozwijamy swą postać.
Licencja : Freeware
Arena Albionu
Na wstępie zaznaczam - ta gra nie ma nic wspólnego z Albionem z Fable III. Ale co tam. Może też być w tym coś ciekawego. A może i nie... Gra jak już wiele gier przed nią przenosi nas do średniowiecza i pozwala zostać rycerzem, królem czy kim tam zostać jeszcze można. Jeśli znudzi się ta gra, a nie chcecie stracić bohatera, nie chcecie, żeby ktoś chamsko was zjechał to można wysłać swą postać na nauki, żeby zdobywała doświadczenie. Gra posiada też zabezpieczenie, które można śmiało nazwać "Anty-NoLife", które zlicza ilość kliknięć i jeśli osiągnie się limit, każdy zagorzały fan tej gry będzie musiał odejść na jakiś czas od tej gry. Albo czekać jak zombie by limit kliknięć się odnowił.
Licencja : Freeware
Arenas of Glory
Arenas of Glory to kolejna świetna produkcja od firmy Big Point utrzymana w klimacie walk gladiatorów. Tym razem będziemy zmagać się na arenie mając do dyspozycji dużą różnorodność broni i kilki różnych gladiatorów z różnymi specjalnymi umiejętnościami. Plusy gry: -Dobra grafika 3D -Muzyka i dźwięki podczas gry -Tysiące graczy z całego świata -Możliwość zdobycia Jackpota i wygrania prawdziwej kasy Minusy gry: -Prawie klon "War of Titans" -Głównie poruszamy się po arenie
Artyria
"Artyria" to gra akcji via browser z podziałem na role w czasach epoki antycznej. Walcz online przeciwko tysiącom prawdziwych współgrających o sławę i honor, powiększ swoje atrybuty i popraw swoje uzbrojenie abyś mógł ukończyć ciekawe zlecenia. Zamelduj się teraz ZA DARMO! -Wybierz z 9 różnych ludów -Walcz przeciwko prawdziwym współgrającym -Przeżyj ciekawe przygody (Gra nie wymaga aktywacji konta przez maila po zarejestrowaniu się.)
Licencja : Freeware
Battle Knight
Darmowa gra przeglądarkowa w średniowiecznych czasach. Liczne misje oraz niebezpieczne przygody. Nie trzeba pobierać, wystarczy przeglądarka.
Licencja : Freeware
Bitefight
"Już od wieków toczy się walka pomiędzy Wampirami a Wilkołakami. Twoim przeznaczeniem jest rozstrzygnięcie jej!" Gra akcji przez przeglądarkę w której wcielamy się w Wampira bądź Wilkołaka. Walczymy przeciwko drugiej rasie, wyruszamy w miasto by uciszyć głód, wykonujemy prace na cmentarzu, przeszukujemy pełne niebezpieczeństw podziemia.
Licencja : Freeware
Blood Wars
Jedna z najlepszych i najbardziej rozbudowanych gier przeglądarkowych. Nie jest to typowa gra akcji ponieważ możemy budować swoje miasto, przejmować miasta innych, wraz z sojusznikami z klanu robimy oblężenia, zadania, ekspedyje, sparingi z innymi klanami. Jak w większość tego typu gier jest handel, ale tutaj prawdziwy handel odbywa się na forum poprzez licytacje przedmiotów.
Licencja : Freeware
Bloodmoon
Bloodmoon to przeglądarkowa gra MMORPG stworzona przez firmę Playa Games GmbH znaną z takich tytułów jak Shake & Fidget i Soccer Star. W przeciwieństwie do tych gier Bloodmoon rozgrywany jest w całkowicie innym klimacie. W grze tworzysz postać i decydujesz o jej przynależności do jednej z trzech nacji - Wampirów, Wilkołaków i Łowców. Przyjmując misje zdobywasz punkty doświadczenia, złoto i itemy. Te ostatnie możesz również zakupić na rynku.
Licencja : Freeware
Castle of Heroes
Castle of Heroes jest darmową grą na przeglądarkę spod skrzydeł marki Snail Game. Rozgrywa się ona w pięknym świecie fantasy i pozwala zapomnieć o świecie realnym na dłuższą chwilę. Grafika łączy w sobie elementy, które już nieco wyszły z mody ze wspaniałymi animacjami, które niewątpliwie przykuwają naszą uwagę. Do wyboru mamy tutaj wiele ras, a rozbudowa twierdzy pozwoli nam na przewagę nad innymi graczami. Momentami brakuje tu niestety precyzyjnego tłumaczenia, przez co nawet podążając za samouczkiem, trzeba się na chwilę zastanowić, co właściwie mamy zrobić. Plusy gry: -Widać bardzo mocno wzorowanie na Heroes of Might and Magic (bardzo pozytywnie) -Całkiem fajna grafika -Wiele ras do wyboru i duże możliwości rozbudowy oraz upgreadów Minusy gry: -Gdzieniegdzie występuje złe tłumacznie
Licencja : Freeware
Dark Orbit
Pełna akcji, dynamiczna strzelanka w czasie rzeczywistym. Wszystko rozgrywa się w przestrzeni międzygalaktycznej pomiędzy trzema firmami: Marsem, Ziemią i Wenus. Po kosmosie poruszamy się statkiem kosmicznym, wykonujemy misje i zaopatrujemy się w coraz to lepszy sprzęt. Plusy gry: -Dobra grafika i animacje -Dźwięki podczas rozgrywki -Sporo opcji i dopracowanie Minusy gry: -Interface na początku jest mało przejrzysty
Licencja : Freeware
DDTank
DDTank to turowa gra online w przeglądarce, której działanie przypomina kultowe Wormsy.
Licencja : Freeware
Deepolis
W Deepolis wcielasz się w dowódcę okętu podwodnego.Oczywiście na początku jest to zwykły batyskaf ale z czasem możesz zostać posiadaczem ogromnej łodzi. Deepolis to gra 3D, która oprócz sterowania do przodu i na boki pozwala nam zanurzać się w wodzie. Zaletą tej gry jest duży świat oraz ciekawe frakcje (Nauci, Scioni, Jafnarzy). Każda nacja ma swoje wady i zalety i oczywiście żeby nie było nudno są one względem siebie wrogo nastawione.
Licencja : Freeware
Desert Operations
W Desert Operations zostajemy dowódcą bazy wojskowej i walczymy z tysiącami innych graczy. Dzięki dobrym umiejętnością dyplomacji możemy również z nimi współpracować i tworzyć sojusze, które sprawią, że będziemy mogli liczyć na pomoc w trudnych chwilach. Plusy gry: -świetna, rozbudowana strategia -duża popularność, wielu graczy -możliwość zdobycia prawdziwych pieniędzy w turnieju „Battle of champions” Minusy gry: -czasami wolne ładowanie strony -brak dopasowania do rozdzielczości
Licencja : Freeware
Drakensang Online
Gra została stworzona w oparciu o klienta javy, więc będziemy musieli ją mieć zainstalowaną na komputerze. Jest to spowodowane tym, że w tradycyjny sposób, czyli zazwyczaj w technologii flash nie udało by się uzyskać wystarczającej wydajności przy takiej grafice. Czym na pierwszy rzut oka jest Drakensang? A no tym czego ostatnio dużo - kolejnym klonem diablo, ale tym razem wydanym w przeglądarce. Grafika i efekty są wręcz... świetne.
Licencja : Freeware
E-Conomica
E-Conomica jest przeglądarkową grą o charakterzeekonomicznym. Wszystkie ceny towarów, zarobki graczy i opłacalność ich działań określane są przez popyt i podaż. Jak w prawdzimym świecie mamy tu doczynienia z niewidzialną ręką rynku. Celem tej gry jest oczywiście wzbogacenie się i wygryzienie konkurencji. Możesz to osiągnąć na najróżniejsze sposoby
Licencja : Freeware
e-Sim
e-Sim jest anglojęzyczną strategiczną grą przez przeglądarkę. Opiera się na symulacji prawdziwych państw i społeczeństw w wirtualnej rzeczywistości. Każdy gracz, który się zarejestruje zmienia się w obywatela danego kraju i zamieszkuje w wybranym przez siebie regionie.
Licencja : Freeware
Empire Craft
W Empire Craft mamy możliwość wcielenia się w przywódcę jednej z trzech ras i walki ze złymi mocami, aby ochronić nasze miasto przed zniszczeniem. Odnajdziemy tutaj elementy fantasy, akcji, walki, więc wydawałoby się, że wszystko czego każdy gracz potrzebuje do szczęścia. Może się jednak okazać, że nie każdemu gra przypadnie do gustu, grafika jest ładna, ale bez rewelacji, pomimo, że debiutowała w roku 2010, więc niedawno. Dodatkowo rozgrywka jest dosyć statyczna, więc jeśli kogoś nie wciągnie sam scenariusz to raczej nie pozostanie przy niej zbyt długo. Plusy gry: -Łatwy i dosyć intuicyjny interfejs – łatwo rozpocząć rozgrywkę -rozbudowany system gry Minusy gry: -Pomimo przyjemnej grafiki brak ciekawych animacji -Brak dynamiki
eRepublik
Erepublik wyznaczyła zupełnie nowy standard w grach przeglądarkowych i ponownie zdefiniowała pojęcie wirtualnego świata. Jej fenomen polegał na postawieniu na społeczności, zamiast na pojedynczych graczy. Jesteśmy obywatelami państwa które wybierzemy, chodzimy do pracy, na ćwiczenia w wojsku, kupujemy jedzenie, broń i idziemy na wojnę. Wybieramy dowódców państwa, redagujemy gazetę, przynależymy do partii.
FootballTeam
FootballTeam to gra sportowa, gdzie poprowadzimy karierę swojego wirtualnego piłkarza, od zwykłego zawodnika w kiepskiej lidze, do gwiazdy ligi mistrzów. Nie jest to typowa gra menadżerska, tutaj sami możemy skompletować drużynę 11 graczy i dołączyć do rozgrywek.
Licencja : Freeware
Fragoria
We Fragorii czeka na nas sporo zadań, których stopień trudności rośnie wraz z kolejnymi zdobywanymi przez nas poziomami. Początkowo wystarczy zabić kilka bezbronnych świń, jednak na dalszych etapach będzie trzeba się zmierzyć z dużo odporniejszymi rywalami i możliwe, że nie raz skończy się to dla nas klęską.
Licencja : Freeware
Gangsters
Gangsters jest kolejną polską grą, w której możemy wcielić się w rolę początkującego gangstera. Gangsters jest o tyle fajną grą, że nie mamy tutaj do czynienia z jakąś włoską, czy inną zagraniczną mafią. Wszystko rozgrywa się u nas w Polsce, więc możemy tutaj spotkać takie budynki jak kiosk ruchu, czy popularny papierniczy, dzięki którym możemy rozkręcić swój biznes.
Licencja : Freeware
Genosis
Genosis to gra strategiczna w której celem jest rozbudowa własnego miasta i fortecy - standard znany z innych gier, ale gra odznacza się ładną oprawą graficzną.
Licencja : Freeware
Gladiatus
"W niezmierzonym Imperium Romanum czyha na Ciebie wiele niebezpieczeństw. Zmierz się z dzikimi kreaturami na wyprawach, z legendarnymi gladiatorami na arenie i z mrocznymi siłami w lochach. Morituri te salutant!" -Walcz na różnych arenach, mierząc swe siły z innymi graczami -Ponad 100 bardzo zróżnicowanych przeciwników czeka na Ciebie na wyprawach i w niezliczonych lochach -Ponad 1000 różnych przedmiotów pozwoli Ci na wykreowanie postaci o specjalizacji Twojego wyboru -Załóż wraz z przyjaciółmi swoją własną gildię, a wspólnie osiągniecie prawdziwą świetność
Licencja : Freeware
Glory Wars
"Rozpoczynając rozgrywkę w Glory Wars wkraczamy jako wojownik, lub wojowniczka do krainy zwanej Enduria, aby wraz z innymi graczami walczyć przeciw potworom zesłanym przez Bogów." - jak to pięknie brzmi. Ale reszta nie jest już taka cudowna. A głównie interface. Ogólny zamysł gry jest niezły i jeśli pominąć niezbyt ładny interface to gra się dość przyjemnie. Rycerz, łucznik, mag - takie profecje mamy do wyboru i należy pamiętać by potem dobrze przemyśleć rozwój postaci, bo w przeciwnym wypadku koniec będzie bliski.
Licencja : Freeware
Goal United
Zostań menadżerem własnej drużyny w grze Goal United. Jest to darmowa gra na przeglądarkę, w której będziesz odpowiedzialny za wszelkie aspekty prawidłowego wyszkolenia całej swojej drużyny zaczynając wyszkolenia technicznego zawodników, na budowie własnego kompleksu stadionów kończąc.
Licencja : Freeware
GoodGame Empire
GoodGame Empire jest grą strategiczną w klimatach średniowiecznych. Będziemy w niej mieli okazję zmierzyć się ze sporą ilością innych "dzielnych rycerzy". Czeka tu na nas niezliczona ilość zadań do wykonania, terenów do podbicia i ludów do zrabowania. Po zalogowaniu wita nas komiksowa, acz ładna oprawa graficzna.
Licencja : Freeware
Grepolis
Strategia via browser.Buduj wspaniałe miasta, zawieraj potężne sojusze, wykorzystuj moc bogów, PODBIJ ŚWIAT!
Licencja : Freeware
HellBlades
Wszystko rozgrywa się na terenach pustynnych a naszym zadaniem jest wykonywanie misji narzuconych przez dowództwo. Gra ma bardzo dobrą oprawę graficzną, wszystko zrealizowane jest w 3D. Dodatkowo słychać dźwięki wystrzałów co daje większą satysfakcję z gry.
Licencja : Freeware
Hellracing
Hellracing to polska gra w przeglądarce multiplayer z samochodami w roli głównej. Hellracing została stworzona na silniku UnityWeb Player i posiada grafikę 3D.
Licencja : Freeware
Holy War
Holy War to przeglądarkowa gra typu MMORPG, której akcja ma miejsce w czasach wypraw krzyżowych. Rozpoczynając swoją przygodę tworzysz postać i wybierasz jej przynależność. Do wyboru masz krzyżowców, saracenów i pogan. Od tego kogo wybierzesz zależeć będzie jaką bronią będziesz mógł się posługiwać. W Holy War będziesz walczył przeciwko innym graczom, wykonywał misje i zatrudniał się do różnych prac. To wszystko ma na celu zdobycie złota i doświadczenia. W grze istnieje możliwość przynależności do zakonu(od 5 lvl) i stworzenie własnego(od 15 lvl).
Licencja : Freeware
Ikariam
"Szum morza, biały piasek na plaży i słońce! Na małej wyspie, gdzieś pośrodku morza, powstaje starożytna cywilizacja. Pod Twoim przywództwem rozpoczyna się era bogactwa i odkryć." Ikariam to gra strategiczna w przeglądarce. Buduj miasta, wydobywaj surowce, tocz wojny, dbaj o swoich obywateli.
Licencja : Freeware
Immortal King
mmortal King to przeglądarkowa gra strategiczna, która została oddana do użytku graczy w połowie Sierpnia 2011 roku. Jej fabuła jest ściśle powiązana z gracką mitologią i opowiada o podziale świata na ziemie trzech bogów (Zeusa, Hadesa i Posejdona). Od Nas zależeć będzie , któremu bogu będziemy służyć, a także jaki mityczny bohater będzie przewodził Naszą armią. W grze dostępnych jest aż 137 bohaterów oraz 72 różnych jednostek do wyboru. Bohaterowie będą posiadać typowe dla siebie umiejętności. Jedni z nich specjalizować będą się w leczeniu inni będą typowymi tankami potrafiącymi przyjąć na siebie mnóstwo ciosów. Jeszcze inni specjalizować będą się w mocnych atakach.
Licencja : Freeware
Juggernaut
Juggernaut to gra w przeglądarce typu MMORPG, która nie wymaga instalacji ale umożliwia ją w celu szybszego działania. Największą zaletą gry jest grafika 3D, o której sami twórcy mówią, że jest innowacyjna i nie spotykana w innych grach przeglądarkowych. Fabuła Juggernaut opowiada o konflikcie dwóch frakcji: Ligi Wolności i Stalowej Kohorty. Po stworzeniu postaci składasz przysięgę i otrzymujesz tytuł „młodego skorpiona”. Wypełniając misję oraz stawiając czoła bestiom doskonalisz się w sztuce walki. Po osiągnięciu 15 poziomu możesz określić swoją przynależność do wspomnianych wcześniej stron konfliktu i brać udział w walkach PvP. Istnieje także możliwość przystąpienia do klanu oraz jak się nie trudno domyśleć stworzenie własnego.
Licencja : Freeware
Katsuro
Katsuro to gra w przeglądarce, która przenosi nas do dawnej Japonii, kiedy to żyli samurajowie. W tej grze właśnie samurajem być możemy. Gra jak wiele innych - rozwijamy swoją postać, zdobywamy przedmioty, walczymy z innymi graczami. Minął już czas świetności tej gry, ale są tacy, którzy nadal w to grają, więc coś w tej produkcji może być ;)
Licencja : Freeware
Kingsage
Przeglądarkowa gra strategiczna w średniowiecznych realiach. Swoją przygodę rozpoczynasz jako pan niewielkiego zamku z garstką wiernych poddanych. Z czasem rozbudowujesz zamek, prowadzisz liczne wojny i stajesz się prawdziwą potęgą tego świata.
Licencja : Freeware
KnightFight
Knightfight jest przeglądarkową grą MMO stworzoną przez niemiecką grupę RedMoonStudios. W grze stajemy po jednej z dwóch stron(jak nie trudno się domyśleć są to dobra i zła strona). Grając rozwijamy swego rycerza, kupujemy ekwipunek, wykonujemy zadnia, walczymy z innymi graczami. Standard... Ale gra utrzymuje się na rynku już dobre kilka lat i nadal gra w rzesza(bez skojarzeń) ludzi.
Licencja : Freeware
Koyotl
Koyotl to przeglądarkowa gra "MMORPG" z średnią grafiką 3D. Do wybory mamy 3 rasy: Kruki, Niedźwiedzie, Borsuki. Jak w każdej grze rpg wykonujemy zadania i nawalamy moby.
Licencja : Freeware
Landok
Ladnok to gra przeglądarkowa MMO od wytwórni inQnet. Ta gra jest jakąś specjalną nowością(pełno tego) - rozwijamy statystyki, wykonujemy zadania, walczymy na arenie. Pierwsze misje jak w większości gier nie powinny sprawić nam praktycznie żadnych trudności, jednak z czasem możemy się spodziewać pewnych komplikacji. Przy dalszych etapach gry będziemy musieli stanąć w walce przeciw królom różnych istot oraz bossami.
Licencja : Freeware
Literaki
Interaktywna gra w scrabble. Wielu uczestników gry, forum, ranking, miejsce dyskusji.
Licencja : Freeware
Lord Of Ultima
Lord Of Ultima jest grą na przeglądarkę od jednej z największych wytwórni gier EA Phenomic, jest to ten sam Electronic Arts, który stworzył chyba każdemu nam znane serie jak Fifa, Need for Speed, czy The Sims. Lord Of Ultima jest grą strategiczną, gdzie za zadanie mamy rozbudować początkowo niewielką osadę, zadbać przede wszystkim o odpowiednią ilość surowców i bezpieczeństwo naszych poddanych(skąd my to znamy...?). Jeżeli chodzi o grafikę i otoczkę, to Lord of Ultima może z powodzeniem mieści się w czołówce najbardziej dopracowanych tytułów.
Licencja : Freeware
Managor
Managor to strategiczna gra internetowa, w której opowiadasz się za jedną z ras - Elfy, Orkowie i Nieumarli. Każda z tych nacji charakteryzuje się unikalnymi właściwościami. W grze Twoim największym wrogiem jest właśnie Managor - zły smok, któremu towarzyszą inne bestie. By stawić mu czoła musisz zbudować swoją potęgę, która w znacznym stopniu opierała będzie się na armii oraz surowcach. W skrócie: rozbudowujesz się, tworzysz koalicje z innymi graczami, rozwalasz wszystko co stanie Ci na drodze.
Licencja : Freeware
Margonem
Margonem to gra po, której ludzie jeżdżą jak niegdyś po Tibii(ale kto o niej dziś pamięta?). I nie dziwcie się, gdyż grafika jest tylko trochę lepsza(oparta prawdopodobnie o silniku programu RPGMaker). System walki jest turowy, ale pełnię jego możliwości można zacząć smakować dopiero od 25lvl na, którym to dostaniemy pierwszą umiejętność. Do wyboru mamy kilka klas, które zaczynają w innych miejscach, ale historyjka naszego przybycia jest zawsze taka sama: napadła nas bestia i leżeliśmy nieprzytomni w danej wiosce. Świat jest nawet spory(wliczając podziemia, jaskinie, zamki itp.). Do wykonania mamy wiele zadań, lecz nie ma żadnych znaczników nad NPC, które sugerowałyby, że jest dostępne zadanie, bądź, żę jakieś wykonaliśmy, ale dodaje to grze pewnego smaczku.
Licencja : Freeware
Mechrage
Mechrage to osadzona w realiach Sciene fictionprzeglądarkowa gra strategiczna. Twoim celem będzie stworzenie jak największej ich ilości i skuteczne rywalizowanie o miano najlepszego gracza. Do budowy „mechów” potrzebował będziesz surowców, które jak to w grach strategicznych bywa odgrywają główną rolę. Za ich pomocą rozbudujesz również bazę. Opracowując nowe technologie w laboratorium wzmocnisz swoje maszyny, których co warto dodać jest kilka rodzajów i każde z nich charakteryzują się innym właściwościami (uzbrojeniem, mobilnością, pancerzem).
Licencja : Freeware
Menel Game
Zaczynasz jako bezdomny z paroma złotymi w kieszeni. Twoim celem jest stanie się bogaczem i zamieszkanie w pałacu. Dzięki temu, że nie umiesz czytać ani pisać "masz doskonały wzrok", który pomoże Ci w zbieraniu puszek. Jest to jeden ze sposobów na zarabianie. Możesz również żebrać oraz napadać innych ludzi. Można przystąpić do gangu, po uzbieraniu grubszej kasy inwestować w naukę czytania i pisania, albo przeprowadzić się do lepszej dzielnicy.
Licencja : Freeware
Minecraft
est to gra, która wymaga jedynie zainstalowanej wirtualnej maszyny javy oraz przeglądarki, które większość z nas posiada. Niesamowite w tej grze jest to, że posiada pełną grafikę 3D i bardzo rozległe plansze. Niestety z tego powodu posiada pewne ograniczenia sprzętowe, aby używać minecrafta powinniśmy posiadać najlepiej nieco nowszy komputer.
Licencja : Demo
Nurya
W Nurya wcielamy się w pustynnego wojownika, którego możemy dowolnie nazwać, a następnie walka z wieloma przeciwnościami losu, aby uratować księżniczkę Talihar. Wraz z wyższymi poziomami mamy do dyspozycji coraz więcej broni oraz ubrań i biżuterii, z których każda podnosi wartości naszego wojownika, czyli siłę, zwinność, wytrzymałość i charyzmę. Plusy gry: -Ciekawa fabuła -Świetna grafika i ruchome sceny walki -Wciąga od samego początku Minusy gry: -Kilka niedociągnięć (na arenie mogą nas atakować, lub mścić się gracze, którzy zabiją nas jednym ciosem) -Potrzeba dużo czasu, aby zdobywać doświadczenie
Licencja : Freeware
Ogame
OGame jest kosmiczną grą strategiczną. Tysiące graczy zbiera się jednocześnie, by grać ze sobą lub przeciw sobie. Aby grać z nimi, potrzebujesz tylko zwykłej przeglądarki internetowej.
Licencja : Freeware
Plemiona
Plemiona to przeglądarkowa gra online. Każdy gracz posiada małą wioskę, którą ma doprowadzić do władzy i chwały.
Licencja : Freeware
Prison Wars
Prison Wars to gra - jak to często i błędnie określają - MMORPG, w którą można grać z pozycji przeglądarki internetowej. Wcielasz się w postać nowo przybyłego więźnia, który trafia do otoczenia najgorszych szumowin i musi sobie wypracować pozycję. W tym jakże pięknym więzieniu możemy zgadać się z innymi graczami i stworzyć wspólnotę, żeby nie być już zwykłym popychadłem. Rozwijać swoją postać możesz ćwicząc na siłowni, handlując dragami i alkoholem, uprawiając hazard oraz prowadząc wymuszenia. Ze zwykłego popychadła stań się królem pudła.
Licencja : Freeware
Romadoria
Romadoria to strategiczna gra internetowa, której akcja toczy się w czasach starożytnego Rzymu. Romadoria kładzie duży nacisk na konfrontacje między graczami co za tym idzie czeka nas nieustanna walka o pozycję i władzę, a przy słabych umiejętnościach przywódczych o przetrwanie.
Licencja : Freeware
SeaFight
W Seafight podróżujemy po morzu poszukując różnych skarbów i walce z innymi graczami. Odbywa się to za pomocą wybraniu celu i odpowiedniej broni, przykładowo armaty, lub harpunów. Oczywiście z czasem nabywamy coraz lepsze wyposażenie, dzięki czemu stajemy się prawdziwymi postrachami oceanów. Drugą rzeczą, którą należy wykonywać w grze są questy, które zazwyczaj polegają na prostych czynnościach i tylko niektóre z nich przysporzą nam kłopotów, zresztą podobnie jak w innych tego typu grach.
Shakes & Fidget
Shakes & Fidget to gra, która ostatnio zyskuje na popularności głównie dzięki temu, że jest inna niż inne. Wyróżnia się zarówno ciekawą grafiką, fajnymi postaciami i nieprzeciętnym humorem. Główni to ostatnie sprawia, że gra się naprawdę przyjemnie i gra nie nudzi. Liczba graczy na świecie przekroczyła milion, co także o czymś świadczy. SFgame to gra na przeglądarkę w technologii flash. Oczywiście nie wymaga instalowania niczego oprócz flash playera, którego praktycznie każdy z nas ma.
Licencja : Freeware
SkyRama
SkyRama to przeglądarkowa gra strategiczna z elementami MMO, która umożliwia nam wcielenie się we właściciela lotniska w wybranej przez nas części Europy. Po pierwszym zalogowaniu pojawia się krótki tutorial po przejściu, którego możemy swobodnie zarządzać naszym lotniskiem. Gra nie jest zbyt skomplikowana. Wszystko sprowadza się do wykonywania odpraw, za które dostajemy pieniądze i wysyłania własnych samolotów, które oprócz „lotnych” (tak nazywa się waluta w grze) dają nam punkty doświadczenia.
Licencja : Freeware
Tanoth
Gra akcji via browser w iście piekielnym świecie. Wybierz swojego bohatera i wyposaż go w niezliczone przedmioty. Z każdym poziomem wzrastają wszystkie Twoje atrybuty, więc opłaca się awansować. Poza tym handlarz będzie miał dla Ciebie, w swoim asortymencie coraz lepsze przedmioty. Sławę możesz zdobyć poprzez wygrane pojedynki z innymi poszukiwaczami przygód. Natomiast doświadczenie otrzymasz kiedy wyruszysz na wyprawę.
Licencja : Freeware
Terra Militaris
Terra Militaris jest strategiczną grą MMORTS na przeglądarkę, która w 2010 roku otrzymała nagrodę najlepszej nowej gry 2010 roku. Została stworzona przez gPotato. W grze oczywiście rozbudowujemy swoje imperium, a naszym celem jest zwiększanie wpływów, wojna i odpowiednie sterowanie ekonomią.
Licencja : Freeware
The Crims
Jest to gra przeglądarkowa, której akcja dzieje się w fikcyjnym mieście Crim City. Co czeka na Ciebie w tej grze? A to co w czeka na gangstera z prawdziwego zdarzenia(nie mylić ze zwykłymi dresami): napady, handel drugami, prostytutki i wiele innych nielegalnych rzeczy.
Licencja : Freeware
The Pride of Taern
Świetna gra rpg w przeglądarce. Do wyboru mamy 6 różnorodnych klas, które mają swoje własne unikatowe umiejętności(tzw. skille). Gra oferuje sporą ilość broni i zbroi podstawowych jak i kilka legendarnych - różnych dla każdej z klas. Ponadto jest duży świat, wiele questów(zadań) i ogromna ilość słabych jak i potężnych potworów. Częste eventy jak i turnieje PvP urozmaicają rozgrywkę.
Licencja : Freeware
The-West
Poznaj świat Dzikiego Zachodu. Przeżyj ciekawe przygody i ekscytujące pojedynki! The West czeka na Ciebie!
Licencja : Freeware
Torpia
Torpia jest grą, w której poruszamy się za pomocą myszy pomiędzy odpowiednimi oknami. Jest ona dosyć intuicyjna, a do tego mamy na początku rozgrywki dostępny dobrze skonstruowany samouczek, który pomoże nam się zaznajomić z grą. Sama gra wymaga dużo czasu i wprawy, aby móc walczyć o zwycięstwo, istnieje wiele taktyk walki i planów działania i tak naprawdę tylko spędzając przy niej dużo czasu możemy zostać najlepsi. Czyżby następny Travian czy Plemiona? Tak.
Licencja : Freeware
Travian
Travian to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych gier nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Grają w nią miliony osób i jest ona ciągle rozwijana i aktualizowana. Obecnie organizowane są nawet międzynarodowe mistrzostwa. Travian został grą roku 2006. Traviana można zakwalifikować jako strategiczną grę wojenną, w której głównym celem jest rozbudowa początkowo malutkiej osady, oraz walka z innymi graczami, a także skuteczna obrona przed nimi. Plusy gry: -Bardzo duża popularność i ogromna ilość graczy -Ciekawa i wymagająca myślenia Minusy gry: -Twórcy przekombinowali trochę z Travianem 4 -Łatwo ustawić tzw. boty
Licencja : Freeware
Urban Rivals
Urban Rivals jest browserową, KARCIANĄ grą multiplayer, w której możemy pojedynkować się z tysiącami graczy z całego świata. Teraz tytuł ten zawitał w Polsce i zyskuje coraz większą rzeszę wiernych fanów. Rozgrywka toczy się tutaj w czasie rzeczywistym, a wygrywa osoba, która posiada nie tylko mocniejsze karty, ale przede wszystkim potrafi je w odpowiedni sposób wykorzystać. Standardowo na początku rozgrywki każdy otrzymuje 8 postaci, które od teraz będzie mógł rozwijać dzięki walkom z innymi graczami. Po każdym pojedynku nasi bohaterowie otrzymują punkty doświadczenia, które przekładają się na udoskonalanie umiejętności.
Licencja : Freeware
Vikings Blood & Sweat
Vikings Blood & Sweat to gra MMO w przeglądarce, w której wcielasz się w postać Wikinga. Przemierzasz morza i oceny, wykonujesz misje, za które zdobywasz ekwipunek i doświadczenie.
Licencja : Freeware
War 2 Glory
War 2 Glory to internetowa gra strategiczna osadzona w realiach II wojny światowej. Po stworzeniu swojego żołnierza dostajesz kawałek ziemi w wybranej przez Ciebie części świata. Po objęciu osady budujesz domy, budynki produkcyjne, militarne, a także mury obronne, na których możesz osadzac także różne działa itp. Podstawowym budynkiem jest ratusz. W War 2 Glory istnieją 4 podstawowe surowce: zboże, stal, ropa naftowa, metale rzadkie. Ważne jest również złoto, które zdobywamy z podatków bądź handlu z innymi graczami. Jest to to co znamy choćby z Traviana, Plemion, Ikariama, Grepolis tylko w realiach II wojny światowej.
Licencja : Freeware
War of Dragons
Aby zagrać nie potrzeba ściągać niepotrzebnych plików, wystarczy posiadać jakąkolwiek przeglądarkę internetową. W czasie gry można opowiedzieć się po stronie ludzi lub magmarów. Wybór profesji wiadomo, że ważny jednak nie narzuca nam on konieczności grania już tylko tą postacią. W każdej chwili dzięki zmianie pancerza możemy zmienić indywidualne cechy naszego bohatera. Grafika jest bardzo... średnia, ale co kto lubi.
Licencja : Freeware
War of Titans
Mapa pozwala na poruszanie się po świecie gry i przemieszczanie między miastami. Pozwoli to na wykonywanie różnych misji oraz korzystanie z innych targowisk. Do kupna mamy wiele przedmiotów zaczynając od borni, wśród których mamy do wyboru kije, topory, czy miecze. Dzięki nabyciu zbroi, czy lepszego stopu metali możemy podwyższyć wartość swoich umiejętności jak punkty ataku, czy obrony. Do zapłaty korzystamy ze srebra.
Licencja : Freeware
Wiedźmin Versus
Wiedźmin Versus to gra przeglądarkowa typu MMORPG, która jest oparta na motywach popularnej sagi Andrzeja Sapkowskiego. Akcja gry toczy się w wirtualnym świecie stworzonym na wzór i podobieństwo świata przedstawionego w książce(zabrzmiało jak biblia). Do wyboru mamy 3 postaci: Wiedźmin, Czarodziejka i Przeraza(kto grał w Wiedźmina to kojarzy tego przerośniętego robala). Każda z tych postaci ma unikalne zdolności(ofensywa i defensywa). W grze przemierzamy świat wykonując różne zadania, które często każą nam chodź w kółko po jakichś drogach, lasach, bagnach czy kanałach. W grze możemy walczyć z innymi graczami. Przed walką ustalamy jakich zdolności użyje nasza postać(coś nowego w porównaniu do reszty gier przeglądarkowych). Najciekawszym motywem jest to, że jakiegoś gracza możemy wyzwać potem się wylogować, ale wyzwanie nie zostanie anulowane. Walka może być odbyta właściwie o każdej porze dnia i nocy.
Licencja : Freeware