Linki do spolszczeń, programów, gierMoje statystyki

UWAGA! : Administratorzy strony nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy podczas pobierania,aktualizacji wewnętrznego oprogramowania(firmware). Użytkowniku ściągasz i aktualizujesz oprogramowanie wyłącznie na własne ryzyko!


Samsung
Wyszukujemy zdanie "Look for Your Product Below" i klikamy w obojętnie który odnośnik (np.: TVs). Ukaże się nam okienko umożliwiające znalezienie posiadanego produktu. Z pierwszej listy rozwijalnej wybieramy "TV/Video", kolejno "TVs", następnie typ posiadanego telewizora (np. LED, OLED) i z ostatniej listy dokładny model posiadanego urządzenia Samsung. Potwierdzamy wybory klikając w przycisk "Get Downloads". Po załadowaniu strony przechodzimy do zakładki "Downloads" oraz pod-zakładki "Firmware". Aby pobrać oprogramowanie wewnętrzne(firmware) należy kliknąć w przycisk niebieski ZIP lub EXE.
Licencja : Freeware

Sony
Z pierwszej tabelki wybieramy "Television LCD/LED", kolejno: serię telewizora Sony, a później jego dokładny model. Po załadowaniu strony przechodzimy na zakładkę "Drivers & Software", klikamy w sekcję "firmware" i klikamy przycisk "Download"
Serie : KDL, KDX, KLV, LDM, XBR
Licencja : Freeware