Linki do spolszczeń, programów, gierMoje statystyki

Skrypty hostingów plików

Advanced FileUpper
Advanced FileUpper Script jest prostym w instalacji i konfiguracji skryptem, służącym do wgrywania dużych plików. Aplikacja pozwala na multi-upload do 10 plików jednocześnie.
Licencja : Freeware
AJAX File Uploader
Prosty w użytkowaniu skrypt bazujący na PHP oraz AJAX, służący do wgrywania plików na serwer. AJAX pozwala na przesłanie pliku bez odświeżania strony. Skrypt posiada również paski postępu wgrywania pliku.
Licencja : Freeware
CF Image Host
Prosty i łatwy w użyciu skrypt hostingu obrazków, dzięki któremu użytkownicy mogą dzielić się swoimi zdjęciami z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami.
Licencja : Freeware
FileIt
Skrypt hostingu plików napisany w PHP, który do działania wymaga bazy MySQL. Posiada specjalne funkcje do obsługi wgranych filmów, grafik czy plików flash. Każdy wgrywany plik opatrzony jest procentowym paskiem postępu. Użytkownicy mogą zakładać własne konta i zarządzać plikami.
Licencja : Freeware
Free image hosting script
Darmowy, AJAXowy skrypt uploadu obrazków.
Licencja : Freeware
Image Upload With Resize
Nieskomplikowany skrypt służący do wgrywania obrazków na serwer oraz zmiany jego rozmiaru. Wszelkie ustawienia, takie jak maksymalny rozmiar pliku ustawiamy w kodzie.
Licencja : Freeware
ImgPals
Aplikacja pozwalająca utworzyć hosting obrazków z bogatą funkcjonalnością: tworzenie kategorii, opisywanie zdjęć, system komentarzy oraz użytkowników, czat z innymi użytkownikami, status użytkownika, ocena zdjęć.
Licencja : Freeware
jQuery File Upload
Widget wgrywania z funkcją zaznaczenia wielu plików na raz, wsparciem drag&drop (przeciągnij i upuść), paskiem ładowania i podglądem wgrywanego obiektu. Obsługuje cross-domain, pakietowy i wznawialny upload oraz po stronie klienta pozwala na zmianę rozmiaru obrazu. Działa na każdej serwerowej platformie (PHP, Python, Ruby on Rails, Java, Node.js, Go itd.), która obsługuje standardowe formularze w HTML.
Licencja : Freeware
jQuery Multiple File Uploader
jQuery mfupload używa HTML5 do obsługi plików pozwalając użytkownikom przeciągnąć wiele plików na raz z dysku do przeglądarki. Każdy wgrywany plik opatrzony jest paskiem postępu wgrywania. Skrypt jest kompatybilny z przeglądarką Internet Explorer.
Licencja : Freeware
Jul
Jul to darmowy skrypt hostingu plików. Posiada system rejestracji użytkowników, dzięki czemu mogą oni zarządzać swymi plikami. Pozwala to również na ograniczenie wgrywania plików tylko przez zarejestrowanych. Administrator może ustalić nawet maksymalną prędkość pobierania, wielkość wgrywanego pliku, czy też czas oczekiwania między pobieraniami. Dodatkową funkcjonalnością jest m.in. system nowości oraz zarządzanie reklamami.
Licencja : Freeware
Kleeja
Skrypt uploadu plików z wieloma przydatnymi funkcjonalnościami. Standardowo posiada pliki dwóch języków: arabskiego oraz angielskiego. Pozwala je jednak zmienić nawet z poziomu panelu administracyjnego. Łatwo jest dostosować do niego własny szablon czy też pola, które musi wypełnić użytkownik podczas wgrywania. Kleeja został dobrze zabezpieczony przed wszelkimi atakami. Posiada system rozszerzeń, dzięki czemu zaawansowani użytkownicy będą mogli uzupełniać jego funkcjonalność. Kolejnymi udogodnieniami są: system użytkowników, ustawienia limitów dla plików, znak wodny dla obrazków, automatyczne usuwanie plików, system raportów itp. Ciekawą opcją jest możliwość określenia czasu jaki trzeba poczekać zanim przystąpi się do pobierania.
Licencja : Freeware
Maian Uploader
Bardzo rozbudowany skrypt służący do wgrywania plików na serwer przez użytkowników. Każdy użytkownik może wgrać naraz wiele plików. Skrypt umożliwia zarządzanie swymi plikami oraz ich przeszukiwanie. Pliki MP3 odtwarzane są zaś w playerze flash.
Licencja : Freeware
Mihalism Multi Host
Skrypt pozwala użytkownikowi wybrać klika obrazków do wgrania za jednym razem. Dodatkową funkcjonalnością jest możliwość zmniejszenia wgrywanego obrazka oraz wybrania szablonu strony z linkami do pliku (raczej mało potrzebna opcja). Przydatnym atrybutem jest preloader, pokazujący procentowy stopień wgrania.
Licencja : Freeware
net2ftp
net2ftp jest internetową wersją klienta FTP. Celem skryptu jest zarządzanie za pomocą przeglądarki naszymi stronami internetowymi. Umożliwia edycję kodu, upload / download plików, kopiowanie / przenoszenie / usuwanie katalogów, zmienianie nazwy plików i katalogów – bez konieczności instalowania jakiegokolwiek oprogramowania.
Licencja : Freeware
Uakari Earth
Skrypt wgrywania plików przez przeglądarkę na serwer wykonany w HTML5. Jako jego główną zaletę można zaliczyć możliwość przeciągania plików z naszego dysku bezpośrednio na stronę uploader-a. Jedynym jego wymaganiem jest oczywiście przeglądarka interpretująca API HTML5.
Licencja : Freeware
Uploadify
Uploadify jest dobrym i wysoce konfigurowalnym skryptem wysyłania plików. Łatwo jest zacząć pracę ze skryptem przy minimalnym wysiłku i odrobiną wiedzy na temat kodowania.
Licencja : Freeware
XtraUpload v2
XtraUpload jest aplikacją PHP do tworzenia hostingu plików. Automatyzuje wysyłanie i pobieranie plików udostępnianych przez użytkowników i jest bardzo konfigurowalny. XtraUpload posiada wsparcie dla wielu grup użytkowników: użytkownicy premium bez limitów, wielu upload plików, linków zabezpieczonych hasłem plików, folderów, plików, galerii zdjęć, automatyczne przetwarzanie obrazu, mnóstwo opcji konfiguracyjnych, skóry, wtyczki i wiele innych.
Licencja : Freeware