Linki do spolszczeń, programów, gierMoje statystyki

Skrypty multimedialne

Ampache
Ampache jest internetowym managerem audio / video, streamingującym z aplikacji i plików. Pozwala na dostęp do muzyki i wideo z dowolnego miejsca, używając niemal dowolnego urządzenia z dostępem do internetu. Skrypt pozwala przede wszystkim udostępniać użytkownikom muzykę, oceniać ją, tworzyć playlisty, tagować i pobierać.
Licencja : Freeware
BoxOffice
Motyw do WP, który ułatwia pracę w tworzeniu strony z recenzjami filmów. Posiada on liczne opcje sprawiające, że zarządzanie takim serwisem staje się łatwiejsze. Pozwala m.in. na ocenę dodanych filmów i wyświetlenie rankingu wg ich ocen. Można go wykorzystać do strony z filmami online.
Licencja : Freeware
ClipBucket
Darmowy klon serwisu YouTube. Pozwala na stworzenie serwisu z filmami online przesyłanymi przez użytkowników.
Licencja : Freeware
EasyMediaScript
Łatwy w obsłudze multimediów systemem zarządzania zdjęciami, filmami i innego rodzaju obiektami. Skrypt umożliwia zbudowanie portalu społecznościowego, gdzie użytkownicy mogą przesyłać własne materiały, ulubione treści, komentować i oceniać.
Licencja : Freeware
FLV Player HTML5
Odtwarzacz FLV Player w wersji HTML5.
Licencja : Freeware
FreeAdultScript
Skrypt ten służy do zarządzania treścią dla osób dorosłych (filmy oraz gry). Jest łatwy w instalacji i administracji. Pozwala na automatyczną aktualizację treści o nowe filmy z innych stron. Użytkownicy mogą dodawać komentarze do obiektów. Skrypt potrafi generować automatycznie tagi. Został zoptymalizowany pod wyszukiwarki.
Licencja : Freeware
Movie Script
Przedstawiony skrypt służy do prowadzenia strony z filmami online, które znajdują się na serwerach megavideo, videobb lub innych. Nie powala on swym wyglądem, lecz można go w łatwy sposób zmienić, gdyż skryptem można zarządzać w sposób niezwykle prosty.
Licencja : Freeware
MP3 Player FX
Odtwarzacz plików MP3, który możemy w łatwy sposób zintegrować ze stroną. Posiada kilka ciekawych skórek oraz rozbudowane ustawienia, dzięki którym dostosujemy go do własnych potrzeb. Każdą zmianę możemy ustawić jeszcze przed pobraniem gotowej paczki w specjalnym kreatorze na oficjalnej stronie. Konfiguracja jak i playlista jest oparta na plikach XML.
Licencja : Freeware
TenTego v2
Skrypt dodawania obrazków i filmików na wzór kwejk.pl czy jebzdzidy.pl
Licencja : Freeware
VideoBlock
Skrypt pozwala na dodawanie przez użytkowników filmów, które mogą udostępniać oraz zapisywać do swojej listy ulubionych. Zanim filmy przedostaną się do serwisu, administrator lub moderator musi je zaakceptować. Skrypt posiada również prosty czat oraz blok z polecanymi.
Licencja : Freeware
Voodoo Music Box
Voodoo Music Box jest przeglądarkową aplikacją, gromadzącą pliki MP3. Aplikacja została napisana w PHP używając frameworka Zend i bazy MySQL. Skrypt jest bardzo rozbudowany.
Licencja : Freeware
Web Audio Editor
Eksperymentalna wersja edytora audio o raczej podstawowych możliwościach, ale za to posiadający łatwy dostęp przez przeglądarkę. Pozwala na edycję kilku plików WAV oraz MP3 naraz, przez ich skracanie, dzielenie, wycinanie, wklejanie itp.
Licencja : Freeware
Webify Video Gallery
Aplikacja ta umożliwia stworzenie multimedialnej galerii video. Pozwala na udostępnianie oraz komentowanie dodanych obiektów. Zarządzanie stworzoną stroną, jak i instalacja, jest bardzo prosta.
Licencja : Freeware
Youtube video downloader
FreeDown Downloader to darmowy skrypt, dzięki któremu można pobrać filmy z serwisu Youtube. Wystarczy wkleić adres do video.
Licencja : Freeware