Linki do spolszczeń, programów, gierMoje statystyki

Skrypty sklepów internetowych

Quick.Cart
Quick.Cart to prosty i lekki skrypt sklepu internetowego, który jest także łatwy w modyfikacji i dostosowaniu do własnych potrzeb. Do działania nie wymaga bazy MySQL, gdyż oparty jest tylko na plikach płaskich. Skrypt posiada własny system szablonów, zaś sam wygląd uzależniony jest głównie od pliku CSS. Przeznaczony jest na strony małych sklepów. Jego interfejs jest intuicyjny i łatwy w obsłudze.
Licencja : Freeware
eclime
Skrypt sklepu internetowego, który posiada wiele ciekawych funkcji. Jedną z nich jest dynamiczność prezentacji produktów oraz szablonu, którego panele możemy zmieniać metodą „drag-n-drop” (przeciągnij i upuść). Co więcej, obsługuje sprzedaż plików multimedialnych i umożliwia wygenerowanie podglądu np. plików MP3. Również ważną cechą eclime jest to, że jego szablony oparte są na schematach smarty, a sam skrypt jest zoptymalizowany pod wyszukiwarki.
Licencja : Freeware
LiteCommerce
Open Source’owa aplikacja internetowego sklepu oparta na Drupalu, która może zatem pracować samodzielnie oraz wykorzystywać gotowe moduły przygotowane dla Drupala. Trzeba przyznać, że skrypt jest schludny i przejrzysty z paroma ułatwieniami dla kupujących, np. wykorzystanie technologii AJAX, by całość była bardziej dynamiczna. LiteCommerce został także zoptymalizowany pod SEO oraz w swej architekturze, by zwiększyć wydajność.
Licencja : Freeware
OpenCart
OpenCart jest oprogramowaniem sklepu internetowego udostępnianym na zasadach licencji GNU/GPL, posiadającym znaczne możliwości konfiguracji i przystosowania do sprzedaży każdego rodzaju produktów. Dzięki przejrzystemu panelowi administracyjnemu sklep jest bardzo prosty w obsłudze nawet dla początkującego użytkownika, zastosowane rozwiązania programistyczne czynią go przyjaznym dla wyszukiwarek, a jego strukturalna budowa oparta na modelu MVC pozwala na łatwe dokonywanie zmian wyglądu sklepu i nieskomplikowane tworzenie i wdrażanie nowych modułów funkcjonalnych nawet przez osoby stawiające pierwsze kroki w programowaniu w języku PHP. (Spolszczenie dostępne na naszej stronie w dziale /Spolszczenia/Programy/)
Licencja : Freeware
TomatoCart
TomatoCart jest wolnym oprogramowaniem internetowego sklepu. TomatoCart obejmuje prawie wszystkie cechy popularnych sklepów przez co jest przyjazny użytkownikowi. Skrypt posiada rozbudowany panel administracyjny. (Spolszczenie dostępne na naszej stronie w dziale /Spolszczenia/Programy/)
Licencja : Freeware