Linki do spolszczeń, programów, gierMoje statystyki

Skrypty portali społecznościowych

Az DG Dating Lite
AzDG Randki Lite to aplikacja służąca do znajdowania nowych przyjaciół lub partnerów na randki lub do długotrwałych związków. Skrypt jest w pełni konfigurowalny, posiada paczki językowe, system prywatnych wiadomości oraz profili.
Licencja : Freeware
BuddyPress
BuddyPress jest wtyczką do WordPressa pozwalają na utworzenie sieci społecznościowej dla Twojej firmy, szkoły, drużyny sportowej, czy ludzi zainteresowanych tym samym tematem. (Spolszczenie dostępne na naszej stronie w dziale /Spolszczenia/Programy/)
Licencja : Freeware
Coordino
Coordino jest open source’owym skryptem „pytań i odpowiedzi” (questions and answers), który został stworzony przy użyciu PHP (framework CakePHP) i MySQL. Skrypt jest wyposażony w funkcje, które ułatwiają komunikację i dzielenie się wiedzą wewnątrz internetowej wspólnoty.
Licencja : Freeware
Dolphin 7
Dolphin 7 – open-source’owy, konfigurowalny, w pełni funkcjonalny, niezależny i darmowy program do budowy sieci społecznościowych, portali randkowych i społeczności niszowych. Dolphin to skrypt „wszystko w jednym”, czyli pakiet społecznych skryptów PHP, które zapewniają pełną kontrolę, swobodę i elastyczność. (Spolszczenie dostępne na naszej stronie w dziale /Spolszczenia/Programy/)
Licencja : Freeware
Elgg
Elgg jest otwartym skryptem społecznościowym, na którym można budować wszystkie rodzaje środowisk społecznościowych.
Licencja : Freeware
Floopo!
Floopo pozwala na tworzenie mikroblogów (lub jak niektórzy to nazywają – klona Twittera) w ciągu kilku minut. Oprócz podstawowych funkcji ma również kilka bardzo ciekawych. Każdy profil jest w 100% konfigurowalny i każdy user może zmienić układ wyglądu za pomocą wbudowanego modułu personalizacji profilu.
Licencja : Freeware
Jcow
Jcow pozwala na stworzenie własnej sieci społecznościowej. Użytkownicy mogą współdzielić ze sobą treści, a administracja tworzyć własne aplikacje. Wersja darmowa jest nieco uboższa od płatnej. (Spolszczenie dostępne na naszej stronie w dziale /Spolszczenia/Programy/)
Licencja : Freeware
LampCMS
LampCMS jest open source’owym skryptem o wysokiej wydajności, służącym o tworzenia serwisu z pytaniami oraz odpowiedziami. Przypomina tradycyjne forum, ale tak na prawdę różni się wieloma elementami. Prócz strony do pytań, można wykorzystać tą aplikację do tworzenia dyskusji na każdy temat. Skrypt korzysta z bardzo elastycznego systemu szablonów wraz z wsparciem dla urządzeń mobilnych. Całość została napisana w stylu obiektowym, co ułatwia programistom dodawać nowe funkcje poprzez dodanie nowych klas lub uzupełnienie już istniejących.
Licencja : Freeware
LiveStreet
LiveStreet jest darmowym (GPLv2) silnikiem blogów oraz sieci społecznościowej. Projekt został skonstruowany przy użyciu OOP w PHP5 + MySQL5. Standardowo pozwala użytkownikom tworzyć własne blogi, które nawzajem mogą komentować, oceniać i dodawać do ulubionych. To jednak niewielka część możliwości, gdyż skrypt możemy rozbudować o ponad 200 pluginów, które pozwolą stworzyć dowolny portal społecznościowy.
Licencja : Freeware
Lovd by Less
Lovd oferuje bezpłatną open source’ową platformę sieci społecznościowej, przypominającą Twittera czy naszego polskiego Blipa.
Licencja : Freeware
NetworX
Stworzony przez SocialABC, NetworX jest open source’owym, interaktywnym skryptem społecznościowym. Pozwala na tworzenie profili, blogów, for, zaproszeń, wydarzeń czy też udostępnianie plików.
Licencja : Freeware
openCollab
openCollab to łatwy w użyciu skrypt mikroblogowania, a zarazem skrypt sieci społecznej przypominający popularnego facebook’a.
Licencja : Freeware
Oxwall
Oxwall jest niesamowicie elastyczną i prostą w obsłudze społecznościową aplikacją PHP / MySQL. Elastyczność jest gwarantowana przez wszelkiego rodzaju wtyczki, które można wykorzystać w różnych celach. Skrypt jest wydajny, dzięki dobrze napisanemu rdzeniowi.
Licencja : Freeware
Pet Photo Rating Script
Jak można się domyśleć po nazwie skryptu – pozwala on na ocenę zdjęć pupili, dodanych przez użytkowników. Posiada panel administracyjny oraz rozbudowaną wyszukiwarkę.
Licencja : Freeware
PHPDug
Skrypt PHP, dzięki któremu stworzysz stronę, gdzie użytkownicy mogą dzielić się linkami, oceniać je i komentować. Klon wykopu.
Licencja : Freeware
Question2Answer
Q&A to skrypt, który umożliwia użytkownikom dzielenie się swą wiedzą z innymi. Dzięki niemu ludzie z pytaniami mogą szybko uzyskać odpowiedzi, których potrzebują. Skrypt jest wzbogacony o komentowanie, głosowania, zawiadomienia, punkty użytkownika i rankingi. Instalacja jest bardzo szybka. Wygląd można łatwo dostosować. (Spolszczenie można pobrać z naszej strony z działu /Spolszczenia/Programy/)
Licencja : Freeware
Sijio
Sijio jest wolnym oprogramowaniem serwisu społecznościowego, łatwym w używaniu oraz w pełni konfigurowalnym. Aby uruchomić dość rozwinięty i wciągający internetowy portal społecznościowy, Sijio został wyposażony w parę ciekawych funkcji: blogi, forum, ankiety, strony, wydarzenia, artykuły, system znajomych, grupy, wiadomości, galerie zdjęć, dzielenie się muzyką oraz plikami, profile użytkowników itd. Ponadto jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek Internetowych i posiada system szablonów.
Licencja : Freeware
StatusNet
Skrypt mikroblogów na wzór Twittera czy Blipa.
Licencja : Freeware
SuperCali PHP Event Calendar
SuperCali jest skryptem kalendarza wydarzeń, który pozwala na kategoryczny podział oraz zarządzenie kalendarzem przez moderatorów, co sprawia, że jest dobrym rozwiązaniem dla małych firm czy organizacji.
Licencja : Freeware
Vivo
Vivo jest open source’owym, bardzo rozbudowanym skryptem społecznościowym. Udźwigną go tylko mocne serwery.
Licencja : Freeware